Office 365 Connector (2.0.6) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: error
ur: نقص

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
