Office 365 Connector (3.0.1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Type
it: Tipo

en: Subject
it: Oggetto

en: error
it: errore

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Location
it: Posizione

en: File name
it: Nome del file

en: Send
it: Invia

en: Recipient
it: Destinatario

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Log in
it: Accedi

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Modified
it: Modificato

en: @time ago
it: @time fa

en: Documents
it: Documenti

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Add link
it: Aggiungi link

en: Edit link
it: Link modifica
