Office 365 Connector (3.0.25) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Body
id: Isi

en: Type
id: Jenis

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Link
id: Tautan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Location
id: Lokasi

en: File name
id: Nama berkas

en: Send
id: Kirim

en: Recipient
id: Penerima

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Log in
id: Masuk

en: Link text
id: Teks tautan

en: Modified
id: Telah dimodifikasi

en: @time ago
id: @time yang lalu

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Add link
id: Tambah tautan
