Office 365 Connector (5.0.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Body
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: error
ur: نقص

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: @time ago
ur: @time قبل

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
