Office 365 Connector (5.0.3) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: error
ro: eroare

en: Message
ro: Mesaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Location
ro: Locaţia

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Send
ro: Trimite

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Modified
ro: Modificat

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Documents
ro: Documente

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Add link
ro: Adăugare legătură
