Office 365 Connector (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: error
ro: eroare

en: Date
ro: Data

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: From
ro: De la
