Office 365 Connector (8.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: error
vi: lỗi

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Welcome
vi: Chào mừng

en: From
vi: Từ

en: Calendar block
vi: Khối calendar
