OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Actions
ca: Accions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Titles
ca: Títols

en: Authors
ca: Autors

en: About
ca: Detalls
