OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Actions
et: Toimingud

en: Settings
et: Seaded

en: Titles
et: Pealkirjad

en: About
et: Programmist
