OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Actions
gl: Accións

en: Settings
gl: Axustes

en: Titles
gl: Títulos

en: Do it!
gl: Faino!

en: About
gl: Información
