OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: About
gu: વિશે
