OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Actions
km: អំពើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: About
km: អំពី
