OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: About
ku: دەربارە
