OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: About
lt: Apie
