OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: About
my: အကြောင်း
