OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Actions
nl: Acties

en: Settings
nl: Instellingen

en: Titles
nl: Titels

en: Do it!
nl: Doe het!

en: Authors
nl: Auteurs

en: About
nl: Over

en: Inspect
nl: Inspecteren
