OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Actions
oc: Accions

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Titles
oc: Títols

en: About
oc: A prepaus
