OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: هویت

en: About
fa: درباره
