OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Status
pt: Estado

en: Actions
pt: Ações

en: Settings
pt: Definições

en: About
pt: Sobre
