OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Actions
sk: Akcie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Do it!
sk: Vykonať!

en: Authors
sk: Autori

en: About
sk: Informácie o
