OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Titles
te: శీర్షికలు

en: About
te: గురించి
