OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Actions
tr: Eylemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Titles
tr: Başlıklar

en: Do it!
tr: Yap!

en: About
tr: Hakkında
