OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت
