OAI-PMH Harvester (2.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Actions
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: Do it!
vi: Thực hiện!

en: Authors
vi: Tác giả

en: About
vi: Giới thiệu

en: Inspect
vi: Xem xét
