OAI-PMH Harvester (2.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Status
be: Статус

en: Actions
be: Дзеянні

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: About
be: Аб
