OAI-PMH Harvester (2.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: About
bo: གསལ་བཤད
