OAI-PMH Harvester (2.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Settings
fi: Asetukset

en: Titles
fi: Otsikot

en: Authors
fi: Alkuperäinen tekijä

en: About
fi: Tietoja
