OAI-PMH Harvester (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: ID
hi: आईडी

en: About
hi: के बारे में
