OAI-PMH Harvester (2.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Actions
hu: Műveletek

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Titles
hu: Címek

en: Do it!
hu: Gyerünk!

en: Authors
hu: Szerzők

en: About
hu: Leírás

en: Inspect
hu: Vizsgálat
