OAI-PMH Harvester (2.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Titles
is: Titlar

en: Authors
is: Höfundar

en: About
is: Um
