OAI-PMH Harvester (2.0.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Authors
kn: ಲೇಖಕರು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Inspect
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸು
