OAI-PMH Harvester (2.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: About
th: เกี่ยวกับ
