OAI-PMH Harvester (2.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Actions
cs: Akce

en: Settings
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis

en: Inspect
cs: Inspekce
