OAI-PMH Harvester (2.0.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: Titles
da: Titler

en: Do it!
da: Gør det!

en: Authors
da: Forfattere

en: About
da: Om

en: Inspect
da: Inspicér
