OAI-PMH Harvester (2.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Titles
el: Τίτλοι

en: About
el: Περί
