OAI-PMH Harvester (2.0.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Actions
ru: Действия

en: Settings
ru: Настройки

en: Titles
ru: Названия

en: Do it!
ru: Сделать!

en: Authors
ru: Авторы

en: About
ru: Информация

en: Inspect
ru: Проверить
