OAI-PMH Harvester (2.0.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Status
es: Estado

en: Actions
es: Acciones

en: Settings
es: Configuración

en: Titles
es: Títulos

en: Do it!
es: ¡Hazlo!

en: Authors
es: Autores

en: About
es: Acerca de

en: Inspect
es: Inspeccionar
