OAuth 1.0 (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Add
ro: Adaugă

en: Web services
ro: Servicii web

en: Login page
ro: Pagină login
