OAuth2 Client (4.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ
