OAuth2 Client (8.x-3.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Configure
af: Verstel
