OAuth2 Client (8.x-3.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Operations
id: Operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Client ID
id: ID Klien

en: Plugin ID
id: ID Plugin
