OAuth2 JWT SSO (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Authentication
fr: Authentification

en: Logout URL
fr: URL de déconnexion

en: %name is blocked or has not been activated yet.
fr: %name est bloqué ou n'a pas encore été activé.
