OAuth2 Resource server (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: About
pl: O stronie

en: Validator
pl: Walidator

en: %name is blocked or has not been activated yet.
pl: %name jest zablokowany lub jest nieaktywny.
