OAuth2 Resource server (8.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: About
hu: Leírás

en: Validator
hu: Érvényesítő

en: %name is blocked or has not been activated yet.
hu: %name zárolt vagy még nincs aktiválva.
