OAuth2 Resource server (8.x-1.0-rc4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Authentication
ja: 認証

en: About
ja: アバウト

en: Validator
ja: バリデーター

en: %name is blocked or has not been activated yet.
ja: %name はブロックされているか、アクティブになっていません。
