OAuth2 Server (2.0.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: User
el: Χρήστης

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Code
el: Κωδικός

en: Expires
el: Λήγει

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
