OAuth2 Server (2.0.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: User
ja: ユーザー

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Code
ja: コード

en: Expires
ja: 期限切れ

en: Token
ja: トークン

en: Public key
ja: 公開鍵

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称
