OAuth2 Server (2.1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Code
sl: Koda

en: Public Key
sl: Javni ključ
