OAuth2 Server (2.1.1) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: User
ru: Пользователь

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Code
ru: Код

en: Public Key
ru: Публичный (открытый) ключ

en: Expires
ru: Истекает

en: Add Server
ru: Добавить сервер

en: Token
ru: Токен

en: Server name
ru: Название сервера

en: Add server
ru: Добавить сервер

en: Public key
ru: Публичный ключ

en: Clients
ru: Клиенты

en: Add client
ru: Создать клиента

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Last Access
ru: Последний вход

en: Server ID
ru: Сервер ID

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
