OAuth2 Server (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Code
lv: Kods

en: Add Server
lv: Pievienot serveri

en: Token
lv: Marķieris

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
